Cześć, szukam piątego gracza do teamku. Nie jest to drużyna na majora, ale już jakieś zgranie nasza czwórka ma i chcemy systematycznie 3-4 razy grać w tygodniu. Jesteśmy 23+, ale nie zamykamy się na młode talenty. Oscylujemy poziomem 9-10 lvl faceit. Pozycja igla i awp jest obsadzona. Kontakt do mnie:
https://steamcommunity.com/id/ProMateo/